7. Glas ̮̑na riječ – 16. rujna 2021. u 19 sati

7. Glas ̮̑na riječ – književno predstavljanje Danice Bartulović i izložba Aqua Reflexum umjetnice Julijane Voloder
Već sedmu godinu zaredom, Narodna knjižnica u Dugopolju priprema tradicionalnu kulturnu večer uoči blagdana Sv. Mihovila i Sv. Jeronima, te Dana općine Dugopolje. Ovogodišnja 7. Glas ̮̑ na riječ održava se 16. rujna i ugostit će književnicu Danicu Bartulović, autoricu brojnih knjiga duhovne, zavičajne i haiku poezije. Književno predstavljanje počinje u 19 sati, a zbog epidemioloških mjera održat će se u Domu kulture.
Kulturna večer nastavit će se otvorenjem izložbe “Aqua reflexum” akademske umjetnice Julijane Voloder, u 20 sati. Izložba je organizirana u suradnji s galerijom Studio -21- iz Splita, a moći ćete je razgledati do 28. rujna.
Glazbenim izvedbama večer će upotpuniti violončelistica Hillary Karuza.
Pozivamo vas da dođete i da zajedno uživamo u umjetnosti!